Mūsų skype statusas
Pagalba
Apie mus
Naujienos
Paslaugos
Internetas namams
Internetas imonėms
Šviesolaidinis ryšys
Spartusis ryšys
Atsarginės kopijos
Talpinimas
Sutartis
Kontaktai

54.221.131.67
B4net Pašto sistema

Dieną: °C
Naktį:  °C
Dieną: °C
Naktį:  °C

Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas


Ši svetainė pateikia įvairią informaciją apie UAB „Internetas Vilniuje“ teikiamas paslaugas bei pačią kompaniją. Tačiau už informacijos panaudojimą atsakingas pats svetainės naudotojas.

Nors UAB „Internetas Vilniuje“ pateikiama medžiaga ir yra sukurta profesionaliai, tai negarantuoja medžiagos tikslumo ar pilnumo. Už medžiagą, pateikiamą trečiųjų šalių svetainėse, į kurias galima patekti per šią svetainę, UAB „Internetas Vilniuje“ neatsako.

UAB „Internetas Vilniuje“ negarantuoja, kad svetainės funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų. Jūs savo noru ir laisva valia sutinkate, jog bet kokia informacija, kurią skaitote, ir failai, kuriuos atsisiunčiate, yra panaudojami Jūsų nuožiūra. Už bet kokią padarytą tiesioginę ar netiesioginę žalą Jūsų skaitmeninei sistemai ar sveikatai naudojantis failais, nuorodomis ir bet kuria kita informacija šioje svetainėje atsakote tik Jūs patys ir Jūs prisiimate atsakomybę už visas išlaidas žalai likviduoti.

Jeigu apie atskiras svetainės dalis atskira sutartimi yra sutartos kitokios sąlygos, tai tuomet galioja būtent tos sutartos sąlygos, jeigu jos kertasi su šiuo atsakomybės apribojimu.

Ši svetainė yra saugoma intelektinės nuosavybės įstatymų ir yra išskirtinai UAB „Internetas Vilniuje“ intelektinė nuosavybė, išskyrus kitų kompanijų prekių ženklus ar citatas, arba jei šalia informacijos nenurodyta kitaip. Informaciją šioje svetainėje be UAB „Internetas Vilniuje“ žinios kopijuoti griežtai draudžiama ir tik atskirai sutarus gali būti panaudota nekomercinėms reikmėms. Panaudojant jos negalima keisti, pritaikyti ar kitaip panaudoti teksto ar paveikslėlių iš svetainės prieš tai nesuderinus su UAB „Internetas Vilniuje“.

UAB „Internetas Vilniuje“ pasilieka teisę keisti informaciją ir pačią svetainę be jokio išankstinio įspėjimo bet kuriuo metu.

 
 
 
Privatumo politika | Atsakomybės apribojimas
 
Copyright © 2005-2009 UAB „Acta iuventus“
 

Informacija, užsakymai, klausimai8 700 35555