Mūsų skype statusas
Pagalba
Apie mus
Naujienos
Paslaugos
Internetas Vilniuje
Internetas verslui Vilniuje
Sutartis
Kontaktai

54.224.220.72
B4net Pašto sistema

Dieną: °C
Naktį:  °C
Dieną: °C
Naktį:  °C

Apie mus

Kas yra b4net?

Tai 2002 metais įkurtas nuolat augantis interneto tinklas veikiantis Jeruzalės, Fabijoniškių, Santariškių, Šeškinės, Baltupių, Naujininkų ir kituose mikrorajonuose. Tinklą administruoja UAB "Intermetas Vilniuje". Kompanija jau turi sukaupusi didelę patirtį interneto tiekimo srityje. Čia dirba atsakingi ir gerai savo darbą išmanantys bei nuolat besitobulinantys specialistai. Mūsų sėkmingo augimo paslaptis - žemos, prieinamos kainos už labai spartų interneto ryšį, kartais net ten, kur daugelis kitų interneto tiekėjų jo teikti neturi sąlygų.

Mūsų interneto kanalo išorinis pralaidumas yra virš 10 Gb/s, o vidinis siekia iki 100 Gb/s . Tinklo apkrova nuolat stebima, jai padidėjus interneto kanalas yra iškart plečiamas. Taip pat stebimas ir vidinis tinklas bei nuolat modernizuojama įranga, tenkinanti klientų poreikius.

Kodėl taip pasivadinome?

Kaip žinia, internetas ir visas kompiuterijos pasaulis vartoja anglų kalbą. Jei tartume angliškai b4net, skambėtų - "be for net" (išvertus į lietuvių kalbą - "būk dėl tinklo"). Toks yra mūsų šūkis. Pavadinimas ragina kiekvieną tapti aktyviu nariu. Todėl mes laukiame ir sveikiname bet kokią iniciatyvą.

 
 
 
Privatumo politika | Atsakomybės apribojimas
 
Copyright © 2005-2009 UAB „Acta iuventus“
 

Informacija, užsakymai, klausimai8 700 35555